Versenyeredmények 2022/23

A tanév különösen bővelkedett sportsikerekben. Örömmel tölt el bennünket, hogy sok diák a sporteredményeket kiváló tanulmányi munka mellett éri el. Minden diáknak és felkészítő tanárnak, ill. edzőnek sok szerettel gratulánk mind a tanulmányi, mind s sportversenyeken elért sikerekhez!

Összesített éves versenyeredmények

Versenyeredmények 2021/22

Az összefoglaló táblázat a tanév valamennyi tanulmányi és sporteredményét tartalmazza. Gratulálunk valamennyi versenyzőnek és felkészítő tanárnak, szakosztályi edzőnek!

Versenyeredmények 2020/21

A tanév összesített eredményei szintenként (országos, regionális és megyei) csoportosítva ITT olvashatók. Gratulálunk valamennyi résztvevőnek és felkészítő tanárnak!

kupa
Az  Edu Robotics Cup LEGO programozó versenyen a Horváth Ádám, Kóródi Lőrinc és Sebők Mátyás 12.C osztályos tanulókból álló csapat StarbucksCrusaders néven második helyezést ért el. A megtervezett robot és annak gyakorlati hasznosíthatóságáról szóló leírás ITT olvasható.

A csapat tagjainak és a programozó szakkör vezetőjének, Józsa Attila tanárúrnak gratulálunk a szép sikerhez!